Novinky » Překládací vůz Gustrower GTU 25 - nyní volný na pronájem

Překládací vůz Gustrower GTU 25 - nyní volný na pronájem

10.08.2012

Nízký tlak na půdu a velice nízké provozní náklady

Překládací vůz GTU 25 je určen pro obsloužení 3 mlátiček na poli a zvýšení výkonu linky o 25%. jako jeden z mála překládacích vozů je tento již ve standaerdu vybaven nízkotlakými pneu 650/65-30,5"  (náš navíc v radiálním provedení). vůz má nízké těžiště ,malý tlak na půdu a malý tahový odpor. Díky tomu je možno tento vůz agregovat již s traktory o výkonu 170-180 k.

Velice zajímavou věcí u vozů GTU 25, ale i u dalších modelů překládacích vozů Gustrower, je jednoduché a funkční čištění zásobníku vozu, při změně sklízené plodiny. Po odělání jednoho třmenu a po zatočení klikou se otevře kompletní dno zásobníku. Během 3 minut je vůz vyčištěný.

Vyzkoušení se vyplatí....

Řada našich zákazníků ,kteří si u nás vyzkoušeli v praxi překládací vůz , se následně mohla lépe rozhodovat o danné investici. Překládací vůz ,to je prodej technologie, včetně našich zkušeností a rad, které jsme v průběhu 15 let nasbírali.  Využijte naše zkušenosti a poraďte se s námi. Určitě se to vyplatí.

Překládací vůz Gustrower GTU 25 je nyní k dispozici na pronájem. V případě zájmu kontaktujte prosím kolegu Jonáše Petráka.

 


zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás