Novinky » Společnost Agroservis Jas s.r.o. Zibohlavy vsadila na značku Annaburger v barvě Claas

09.08.2012

Speciál na přání v barvě Claas

Stále více našich zákazníků volí návěs nebo výměnný systém v barvě ,podle barvy svého traktoru. U prodejce značky Claas proto padla volba na barevné provedení ,které by ladilo s traktorem této značky. Snad jedinným problémem v dodávce byly stříbrné disky na pneu Michelin, které měly být původně červené.

Návěs Annaburger HTS 20.12 s hydropneumatickým odpružením je možno vidět všude tam ,kde firma Agroservis jas provádí služby při sklizni obilí. V ČR pracují v současnosti jen dva návěsy v barvě Claas, které dodala naše firma.

Trend je ale takový, že stále více zákazníků požaduje svou barvu traktoru i na návěsech, což saozřejmně plníme.