Novinky » Nové rozmetadlo Gustrower GDK 7000 uvedeno do provozu

Nové rozmetadlo Gustrower GDK 7000 uvedeno do provozu

08.08.2012

Rozmetadla Gustrower jsou jednoduchá.........

Ráno proběhlo na farmě pana Petra Růžičky v Dolní Ředici u Holic zaškolení na novém rozmetadle GDK 7000. Když jsem s panem Řůžičkou ml. mluvil odpoledně pochaloval si jednoduchost ovládání a nastavování dávky, jakož i přesnost rozmetání.  První dávku s novým rozmetadlem , jsme začali na síranu amonném, což je materiál, který není pro Gustrower problém, pro ostatní typy rozmetadel ale často bývá.

Rozmetadlo Gustrower GDK 7000  obdrží ještě nástavky na 10 m3 a plachtu. ve výbavě jak pracuje na farmě rodiny Růžičkových ,patří k nejlépe vybaveným rozmetdlům na trhu. navíc oproti ostatním firmám dokáže rozmetat jak granulovaná hnojiva na 36 m ,tak i prášková hnojiva, vápno a šámu, masokostní moučku a ostatní hnojiva.

Výhodu těchto rozmetadel je hydraulický pohon kotoučů z vlastního okruhu a elektronická regulace dávky. Rozmetadla Gustrower pracují s jakýmkoliv systémem GPS na trhu.

Fotografie v příloze jsou ze zaškolení rozmetadla.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás