Novinky » Jednonápravový překládací vůz Gustrower GTU 21 pracoval ve společnosti Agrodružstvo Jevišovice

06.08.2012

Agroslužby Jakubec jsou s překládacím vozem Gustrower GTU 21 spokojeni.

Před loňskými žněmi jsme dodali firmě Agroslužby Jakubec nový a první překládací vůz na jedné nápravě GTU 21 od firmy Gustrower. Po roce zachytil tento stroj na službách kolega ing.Michel Málek v Jevišovicích. U dvou výkonných kombajnů odvede překládací vůz o objemu 21 m3 velice dobrou práci a zvedne výkon dvou mlátiček o 25%. U firmy Agroslužby Jakubec je vůz nasazen po delší dobu na široké spektrum plodin i u jiných podniků služeb.

Na fotografiích z Jevišovic je vidět překládání na kraji pole do návěsů Annaburger, které tato splečnost využívá.