Novinky » Překládací vůz Gustrower GTU 25 pracuje při letošních žních ve společnosti ZAS Lužec

27.07.2012

Nasazení vozu v podmínkách společnosti ZAS Lužec

Ihned jak náš překládací vůz GTU 25 přijel z Gustrowa poskytli jsme ho našemu dobrému zákazníkovi na vyzkoušení. Není nic lepšího než zjistit parametry vozu, který prodávate ,přímo v praktickém provozu. Na fotografiích ing.Matouška je zachycen překládací vůz Gustrower GTU 25 při nasazení s mlátičkami New Holland v minulém týdnu. Dosavadní provoz překládacího vozu Gustrower probíhá vleice dobře a je příslibem do budoucna.