Novinky » S novým traktorovým mixerem jsou v Horním Bradle spokojeni

S novým traktorovým mixerem jsou v Horním Bradle spokojeni

23.07.2012

Homogenizace kejdy je velký problém většiny farem v ČR

Pokud porovnáváte praxi při vyvážení kejdy u nás a v zahraničí (Německo, Rakousko), tak zjistíte, že na západ od našich hranic věnují daleko více pozorností homogenitě kejdy z hlediska skladovatelnosti, ale především s ohledem na aplikovatelnost kejdy. V závislosti na typu kejdy (hovězí, vepřová) se musí jímka promíchat před aplikací a často i při aplikaci (hovězí kejda). Tyto zásady platí ale i pro fugát z bioplynových stanic. Sušina kejdy se v řadě podniků blíží 7-9%, což je problém z hlediska využití takovéhoto materiálu pro hnojení.

Poradenství firmy Vakutec

Naši odborníci vám přímo podle konkrétních podmínek u vás v podniku poradí vhodný typ míchadla.Pokud bude k dispozici předváděcí model míchadla, může si zákazník míchadlo vyzkoušet nebo pronajmout. Díky novému typu vrtulí jsme schopni štřit čas a energii až ve výši 50%,což se určitě vyplatí.

Předváděcí michadlo Vakutec

Během příštích 14 dní dostaneme od firmy  Vakutec další míchadlo na předvádění, které bude okamžitě k dispozici našim zákazníkům. V současnsoti se snažíme řešit problémy našich zákazníkiů, které způsobují většině z nich velké  ekonomické ztráty.  Pokud máte se sedimentací kejdy v zásobnících kejdy problémy, dejte nám vědět, rádi vám poradíme.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás