Novinky » Společnost Agrospol Mladá Vožice vsadila na dopravní techniku Annaburger

Společnost Agrospol Mladá Vožice vsadila na dopravní techniku Annaburger

18.07.2012

Sázka na kvalitu a spolehlivost

Na fotografiích kolegy ing.Michaela Málka jsou zachyceny loňské žně a nasazení naší dopravní techniky, především návěsů HTS 22.12 při žních. Právě model HTS 22.12/14  tvoří hlavní část flotily pro dopravu obilí, hnojů a siláží v podniku. Poslední tři modely jsou vybaveny hydropneumatickým odpružením náprav, podobně jako dva výměnné systémy HTS 20.79 a vůz s výtlačným čelem HTS 33.17 -Schubmax.

Návěsy Annaburger jsou v Mladé Vožici nasazeny s traktory John Deer od našehoi prodejce, firmy Daňel Agro a od firmy Fendt.  Jedná se o traktory s výkonem 160-200 k ,které plně vyhovují potřebám návěsů. V Mladé Vožici vsadili na systém plnění návěsů za jízdy, čímž spoří 10% výkonu mlátičky oproti stání na souvrati.

S dopravní technikou Annaburger jsou v Mladé Vožici velice spokojeni.