Novinky » Návěsy Annaburger s hydropneumatickým odpružením náprav jsou stále žádanější

Návěsy Annaburger s hydropneumatickým odpružením náprav jsou stále žádanější

17.07.2012

Velice kompaktní návěs nejvyšší třídy

Výhodou návěsů firmy Annaburger je to, že využívají zkušeností firmy Annaburger s hydropneumaticky odpruženými nápravami. Díky použití těchto náprav nejdříve u výměnných systémů a postupným rozšířením do dalších kategorií, má firma Annaburger jedny z největších zkušeností v oboru s touto technikou.

Jen u Annaburgu najdete řešení zvedatelné nápravy a řiditelné nápravy na voze s hydropneumaticky odpruženou nápravou. Při zvednutí nápravy ,při jízdě s prázdným vozem, dojde k automatickému zablokování řiditelné nápravy. U vozů s hydropneumaticky odpruženou nápravou je ve standardu také systém hydraulicky odpružené oje s výškovým seřízením a odpružením pomocí dvou zásobníků na stlačený dusík.

Právě dodávaný vůz HTS 22.12 (jednostranně dozadu sklápěný) je vybavena pneu 600/55-26,5" Michelin , můstkem pro připevnění plachty a odklopným spojlerem. Šířka vozu nepřesahuje s těmito pneu 2,55 m .zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás