Novinky » Bandit 750 od Krampe - zajímavý universální vůz pro široké využití na farmě i ve službách

Bandit 750 od Krampe - zajímavý universální vůz pro široké využití na farmě i ve službách

16.07.2012

Velice universální návěs ,který nesklápí náklad

 

Koncept vozu Bandit s rolovací podlahou vznikl u firmy Krampe před několika lety. Protože se jedná o poměrně nový typ vyprazdňování, který praktici neznají, trvá delší dobu ,než se prosadí v praxi. Naše firma, jako partner a dovozce dopravní techniky firmy Krampe, se rozhodla udělat něco pro osvětu tohoto nového a zajímavého konceptu.  Již od podzimu jezdí v ČR náš předváděcí vůz, který slouží k osvětě a ukázání předností tohoto systému.

Oproti vozům s výtlačným čelem má Bandit o asi 1,5 t nižší hmotnost. Díky systému pásu je vůz schopen vyprazdňovat náklad i nakládat kusové zboží.k tomu je třeba každý vůz vybavit vhodnou převodovkou s hydromotorem. V základu jsou vozy bandit vybaveny elektrohydraulickým dálkovým ovládáním stroje. Obsluha může zvolit například na vyložení vozu systém "automatika", kdy se po zmáčknutí tlačítka otevře zadní čelo a náklad automaticky vyjede ven. Druhou možností je mechanické ovládání (ruční), kdy obsluha otevře zadní čelo zvlášť a následně dávkuje materiál při vyprazdňování pásu jeho zastavením a opětným posunem.  Toto ovládání může provádět obsluha také mimo prostor traktoru.

Nízké stropy a vyprazdňování senáže na žlabu

Výhodou konceptu Bandit je bezproblémové vyprazdňování obilí v nízkých halách, dávkování brambor do příjmového koše, plnění senážních lisů ,připadně plnění senáže do žlabu, kde nehrozí omezení výšky stropu nebo převrácení.  Dosavadní  několikaměsíční zkušenosti s naším Banditem 750 jsou velice pozitivní. Naši zákazníci na pronájem byli vždy spokojeni. V současnosti bude vůz pracovat ve žních, takže uvidíme jeho přednosti přímo v praxi.

V případě zájmu o pronájem vozu nebo jeho odzkoušení jsme vám kdykoliv k dispozici. Kontaktujte nás ,rádi vám poradíme.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás