Novinky » Věžový mixer Vakutec se dostane i přes hranu vyšší jímky

Věžový mixer Vakutec se dostane i přes hranu vyšší jímky

09.07.2012

Řešení míchadla na přání....

Podle danné konfigurace jímky jsme schopni každému farmáři v ČR nabídnout řešení jeho problémů s mícháním kejdy. Nejen u nás ,ale také v Německu nyní zjistili, že skladovací nádrže a občas i fermentory jsou využity jen z 70%. Zbytek tvoří usazeniny, které jsou danné nevhodným systémem míchání kejdy.

Firma Vakutec vyrábí již řadu let profesionální míchadla kejdy za traktor různých rozměrů, s délkou základního modulu 4 -10 m. Pro zákazníky, kteří mají jímky s rantlem do výšky 1,2 m, slouží tzv. prodloužení normálního míchadla. Takovéto řešení nyní pracuje u zemědělské společnosti Horní Bradlo.

Dalším řešením je míchání jímek s vyššími stěnami. Základní model věžového míchadla je schopen míchat přes hranu vysokou asi 3 m. Také u tohot modelu bude v budoucnosti i díky naší firmě probíhat daší vývoj. Michadla Vakutec se vyznačují vysokou spolehlivostí a nenáročností provozu. Obsluha si jich prakticky nevšimne.

Nový tvar vrtule setří 50% energie

Před rokem vyvinula firma Vakutec speciální tvar vmíchací vrtule, která se od ostatních konkurenčních vrtulí odlišuje speciálním tvarem a především dosahovaným výtlakem. Díky tomu je jímka promíchána o 50% dříve a tedy s 50% snížením potřeby energie. Dva typy nových vrtulí je možno objednat i na stávající míchadla již dodaná zákazníkům od firmy Vakutec.

V současnosti disponuje naše firma předváděcím míxerem TMS Profi 6 m s prodloužením. V krátké době ,ale budeme mít k dispozici také věžový mixér na předvádění a na pronájem.  Pokud by jste chtěli vidět co udělá naše míchadlo s vaší krustou na kejdě objednejte si nás.

 

Více informací najdete také na www.vakutec.at  v sekci neuheiten, kde jsou videa nového míchadla při práci.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás