Novinky » Nový výměnný systém Annaburger HTS 29.79 s nuceným systémem řízení náprav pro společnost Rostěnice a.s.

22.06.2012

Sázka na osvědčenou techniku

Výměnné systémy Annaburger patří k tomu nejmodernějšímu, co lze v oboru zemědělské dopravy získat. Řada velkých zemědělských podniků vsadila na tuto techniku a udělala dobře. Výměna nástaveb je u nás do 30 minut a podnik může využít moderně koncipovaný podvozek se špičkovým odpružením a pneumatikami s ráfkem 26,5".

V Rostěnicích používají 4 výměnné systémy Annaburger HTS 20.79 s různými nástavbami. Nyní byl strojový park doplněn o největší a nejmodernější třínápravový výměnný systém HTS 29.79 s korbou a cisternovu nástavbou o objemu 21 m3. V tomto týdnu jsme stihli dopravit podvozek s korbou, z kraje příštího přijde na řadu cisternová nástavba a hadicový aplikátor.