Novinky » Nový překládací vůz Annaburger HTS 22.16 pro našeho dobrého zákazníka

Nový překládací vůz Annaburger HTS 22.16 pro našeho dobrého zákazníka

20.06.2012

Technika, která snižuje náklady....

Dopravní technika firmy Annaburger je vyspělá, robustní a dobře vybavená již v základní verzi. Díky zkušenostem firmy Annaburger s dopravní technikou mají uživatelé této techniky nízké náklady na provoz techniky. Jedná se především o nízkou spotřebu na jednotku, nízkou potřebu opotřebitelných dílů v době provozu techniky a také vysokou prodejní hodnotu stroje po několika letech.

Světový rekord v překládání

U Annaburgeru najdete velice propracovaný systém šneků s průměrem 550 mm a výkonem 15 m3/minutu, což je největší výkon u podobných strojů v Evropě. Navíc je vše uděláno tak,  aby zákazník se strojem mohl pracovat několik let bez jakýchkoliv problémů. Například v Agroservisu Višňové a.s. pracují naše překládací nástavby již od roku 2004. V provozu jsou ve žních v průběhu 3-4 měsíců a vedle toho mimo sezónu plní velkoplošná rozmetadla Güstrower minerálními hnojivy. Jen na podzim sklízí ve Višňovém více jak 7000 ha zrnové kukuřice.

Podobné zkušenosti mají s našimi překládacími vozy v Rostěnicích.

Jednoúčelový speciál

Výhodou nabídky firmy Annaburger je široký výběr jednoúčelových vozů tak i překládacích nástaveb. Každý zákazník si může vybrat i u jednotlivého modelu mezi normální a nadstandardní výbavou, různými typy odpružení oje, náprav i pneumatik. Další možností je způsob ovoládání vozu a některé nadstandardní věci, jako je váha Digi -star, pneu s ráfkem 30,5" atd.

O nasazení vozu u zákazníka vás budeme informovat.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás