Novinky » Nový hákový nosič Krampe THL 23 L okamžitě k dispozici na žně

Nový hákový nosič Krampe THL 23 L okamžitě k dispozici na žně

19.06.2012

Univerzál se širokým využitím....

Třínápravový model hákového nosiče kontejnerů Krampe THL 23 L, který je naším sklovým vozem ,  je špičkově vybaven pro extrémní zatížení a vysoké výkony. Zvedací mechanismus zvládně až 23 t těžké kontejnery. V základu je vůz vybaven silničními pneu 445/65 -22,5" , na přání je ale možno vůz vybavit i univzálními gumami 560/60-22,5" Michelin.

Pro snažší zvedání těžkých kontejnerů je hákový nosič THL 23 L vybaven zesílenými zvedacími válci a tzv. topdruck válcem na oji, který zvyšuje zvedací sílu hákového mechanismu o 5 t.

K hákovému nosiči je možno agregovat kontejnery o délce 7 a 7,5 m, což dělá z tohoto dopravního prostředku neobyčejně výkonný model návěsu s rychlou výměnou nástaveb.

Uplatnění najde při odvozu štěpky, při denním návozu substrátu pro bioplynovou stanici, při dopravě kejdy na pole a také při přepravě obilí nebo brambor z pole do skladu.

Hákový nosič nástaveb THL 23 L je okamžitě k dispozici za velice příznivou cenu. Dodávka kontejnerů je zajištěna.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás