Novinky » Povedené rozmetadlo hnoje a kompostů Annaburger HTS 11.04 pro traktory s výkonem 100 k

Povedené rozmetadlo hnoje a kompostů Annaburger HTS 11.04 pro traktory s výkonem 100 k

18.06.2012

Spolehlivý a oblíbený model rozmetadla ....

Tento model rozmetadla Annaburger je vhodný pro traktory o výkonu 100 k. I když se jedná o model s celkovou hmotností 11 t,  je jeho velikost a výkonnost větší než u většiny zahraničních konkurentů, kteří patří do skupiny 14 t celkové hmotnosti.

Konstrukčně vychází model HTS 11.04 z větších rozmetadel firmy Annaburger. Aplikační záběr rozmetadla je 16 m, dva frézovací válce dokonale rozdrtí materiál pro rozmetání.  K rozmetadlu se dodává standardní parabelicky odpružený podvozek s vysokým komfortem jízdy. Standardní pneu jsou zde 550/45 -22,5" Alliance.

Podobně jako u větších rozmetadel Annaburger je možno tento typ rozmetadla předělat na senážní vůz a získat tak dvě funkce vozu.

Na fotografiích v příloze je vidět nasazení rozmetadla u zákazníků, kteří pracují v kopcovitém terénu na  Šumavě nebo v oblasti Šumperska. Právě zde se ukazuje stabilita podvozku s možnost jemného  dávkování kompostu na travní porosty v malých dávkách.

Naše firma vlastní nyní předváděcí rozmetadlo HTS 11.04, které si mohou vážní zákazníci vyzkoušet.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás