Novinky » Nový návěs Krampe BB 650 pro našeho zákazníka v západních Čechách

Nový návěs Krampe BB 650 pro našeho zákazníka v západních Čechách

14.06.2012

Rychlá dodávka strojů Krampe

Naše firma spolupracuje s firmou Krampe více již 8 let. Díky specializaci na dopravní techniku víme co prodáváme a máme také dostatečně velký sklad strojů na prodej a rychlosu reakci na objednávky strojů.  Také stro, který nyní dodáváme zákazníkovi v západních Čechách jsme dodali v dobrém termínu v rámci současných termínů dodávek .

Většna našich dodavatelů má dlouho dopředu zajištěny objednávky strojů, takže není jednoduché reagovat v době dnů nebo týdnů. Pokud nemá importér stroje dopředu objednané.  Naše firma se snaží abychom  mohli našim zákazníkům a prodejcům nabídnout zboží v lepším čase a s lepšími službami.

Model BB 650 v jednostranném provedení je mezi našimi zákazníky velice oblíben. Zákazník, který si návěs objednal,  si kvalitu tohoto vozu odzkoušel v loňském roce a nyní šel jak se říká "najisto".

O nasazení vozu vás budeme informovat.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás