Novinky » Předváděcí cisterna Annaburger se již připravuje ....

Předváděcí cisterna Annaburger se již připravuje ....

10.06.2012

Předváděcí speciál...

U naší předváděcí cisterny Annaburger HTS 22.K27 najdou zákazníci ve standardu hydropneumaticky odpružené nápravy,zvedatelnou a řiditelnou nápravu, plnou elektrohydrauliku na ovládání cisterny, tří nebo četyřbodový závěs a pneu 750/60-30,5" R od Alliance.

Vedle toho má cisterna Annaburger tažený rám a laminátovou nádrž ,která je lehká: Nádrž nekoroduje, dají se v ní vozit tekutá hnojiva bez nebezpečí koroze a navíc firma Annaburger nabízí tzv. Dam sadu, kde jsou všechny díly z nerezu ,včetně plováku a přetlakových ventilů.

HTS 22.K 27 a traktor okolo 200 k

I když se model cisteren HTS 22.K27 o objemu 18 m3 vyrábí teprve asi 3 roky, zkušenosti našich uživatelů v ČR a naše vlastní nám říkají, že tento model se dá agregovat s traktory od 180 k do 220 k. Větší traktor je na úkor ceny a spotřeby. Kombinace super náprav, velkých kol a vhodného tlaku v pneu zaručuje malý valivý odpor soupravy a dobrou spotřebu.

Různé adaptéry

Díky tří nebo četyřbodovému závěsu je možno k cistereně připojit jakýkoliv adaptér na aplikaci kejdy. v průběhu předvádění na podzim bude cisterna agregována s hadicovým aplikátorem Annaburger, botkovým aplikátorem Bomech a alternativně s jinými typy aplikátorů.

Informujte se u našich prodejců na možnost vyzkoušení stroje nebo na předváděcí pronájem.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás