Novinky » Nový profi návěs Annaburger pro společnost Agrospol Mladá Vožice

Nový profi návěs Annaburger pro společnost Agrospol Mladá Vožice

09.06.2012

Hydropneumatické odpružení náprav a oje je na Annaburgeru super....

Firma Annaburger nabízí v současnosti v oblasti hydropneumaticky odpružených vozů ideální poměr ceny a užitných vlastností. Naše firma, jako dovozce techniky Annaburger, je navíc velký propagátor tohoto odpružení. Z tohoto důvodu pracuje v ČR velké množství těchto vozů a to nejen návěsů.

V Mladé Vožici si tento způsob odpružení velice oblíbyli. Hydropnaumatiku mají na dvou výměnných systémech HTS 20.79, na Schubmaxu HTS 32.79 a na návěsu HTS 22.12. Další návěs HTS 22.12 jako jedinný využívá kloubových výkyvných náprav, které jsou také stabilní a splehlivé, hydropneumatika je ale znát na komfortu jízdy.

Nejlepší porovnání je v praxi...

Nejlepší porovnání jednotlivých konceptů náprav je v praxi. Obsluha, která je zvyklá jezdit s vozem vybaveným hydropneumatickým odpružením náprav Annaburger pozná velice rychle nevýhody jiných typů náprav.  Při vyšších rychlostech nad 30 km/h je vidět vyšší stabilita vozů s hydropneumatikou.

Naše firma má ve svém parku předváděcích strojů několik strojů s těmito profi nápravami, které si může každý zákazník vyzkoušet.

V porovnání s jinými značkami vozů s hydropneumatikou nabízí Annaburger několik technických výhod navíc. Jako jedinná firma nabízí zvedatelnou nápravu v kombinaci se zadní řiditelnou ve standardu vozu. Při zvednutí přední nápravy se automaticky zablokuje zadní náprava.  U většiny strojů je možno kombinovat tyto nápravy s koly s ráfky 26,5", u cisteren a jednoůčelových překládacích vozů i s rádky 30,5".


zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás