Novinky » Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se v Horním Bradle osvědčil

Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se v Horním Bradle osvědčil

05.06.2012

Koncept 3 v 1  jen u Annaburgeru

Obrovskou výhodou firmy Annaburger je její široký sortiment a tradice výroby profesionální dopravní techniky pro velké podniky. Její základní zákaznické portfolio se od začátku rekrutovalo z velkých podniků ve východním Německu. Jak jde čas technika se neustále zvětšuje s cílem vyšší efektivity zemědělské dopravy.

Firma Annaburger již od roku 1997 vyvíjí a vyrábí výměnné systémy nástaveb, které nyní patří k nejmodernějším v Evropě.  U zákazníka v Horním Bradle je možno vidět nyní jedn z nejnovějších podvozků se dvěma nástavbami - cisternovou nástavbou o objemu 18 m3 a senážní nástavbu o objemu 38 m3. Tuto nástavbu je možno během 2 hidon předělat na rozmetací nástavbu. Zákazník tak na jednom podvozku získá  3 nástavby .  Efektivita takovéto investice je samozřejmně vyšší než u tří jednoúčelových strojů.

Na fotkách našeho kolegy ing.Michaela Málka je zachycen nový podvozek HTS 22.79 se senážní nástavbou  při první seči travních senáží a odvozu od řezačky Claas.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás