Novinky » Hydropneumaticky odpružené jednoúčelové návěsy Annaburger stále oblíbenější u našich zákazníků

Hydropneumaticky odpružené jednoúčelové návěsy Annaburger stále oblíbenější u našich zákazníků

28.05.2012

Hydropneumaticky odpružené podvozky jsou špička

U Annaburgeru je součástí verze s hydropneumaticky odpruženými nápravami BPW ve standardu balíček ,který zahrnuje hydraulicky odpruženou oj s odpružením a dvěmi zásobníky na stlačený dusík, zvedatelnou nápravu a řiditelnou nápravu. Většina vozů je navíc vybavena silnějšími nápravami 13 t (nosník 150 x 150 mm, bubny 410 x 180 mm).

Nejčastěji prodávanými modely jsou verze o celkové hmotnosti 20,22 a 29 t ve verzi 12 (jednostranný návěs) a ve verzi 14 (dvoustranně sklápěný).  Objemy korby v obilí 26 -35 m3 jsou nadstandardem danné třídy. Navíc každou korbu je možno dovybavit o senážní nástavby 60 cm vysoké.

Do letošních žní budeme dodávat několik návěsů Annaburger s nejmodernějším hydropneumatickým odpružením BPW. Běžně dnes prodávame cisterny a rozmetadla s tímto odpružením, u výměnných systémů Multi Land Plus je to takřka standard.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás