Novinky » Nové návěsy Krampe pro naše zákazníky na Moravě

Nové návěsy Krampe pro naše zákazníky na Moravě

27.05.2012

Krampe - kvalita na kolech za dobrou cenu

Naše firma se specializuje na prodej profesionální zemědělské dopravní techniky již od roku 1995. V průběhu let jsme si vybrali prodejní sortiment techniky ,která nám vyhovuje a která se navíc doplňuje.  Díky specializaci máme k dispozici v průběhu sezony řadu skladových strojů nebo strojů dopředu objednaných v určité výbavě. V současné době to ostatně u předních firem v oboru ani nejde čekat ,až příjde zákazník. Objednávací termíny řady strrojů jsou 3-4 měsíce, proto je pro naše prodejce a zákazníky výhodné spoléhat na solidního a silného partnera, který "stroje " sežene v krátkém čase a za doboru cenu.

Pokud vás zajímá naše aktuální nabídka, kontaktujte naše prodejní partnery (kontakty nanašich stránkách) nebo přímo nás, rádi vám poradíme a najdeme řešení Vašeho problému.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás