Novinky » Jasno Jasenná s.r.o. vyrazilo s novým lisem Budissa Bagger do služeb

Jasno Jasenná s.r.o. vyrazilo s novým lisem Budissa Bagger do služeb

25.05.2012

Největší službaři jsou s kvalitou technologie Budissa Bag spokojeni

Většina předních podniků služeb u nás sází na naše lisy Budissa Bag (dříve AG-Bag) díky vysoké kvalitě práce, vysoké spolehlivosti, vysoké univerzalitě jak při senážování od řezačky, tak i od senážních vozů.

Společnost Jasno Jasenná s.r.o. patří k největším podnikům služeb v oblasti senážování v ČR a SR. Proto nás potěšilo, že se opět po roce rozhodla pro náš nejnovější model senážního lisu RTZ-8000 ve verzi Czech Line, který vznikl na přání našich zákazníků, jako mezimodel u lisů RT-8000.

Naše kamera zachytila nový lis při uvedení do provozu na Slovensku, nedaleko od Trnavy.