Novinky » Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro Agroservis Višňové a.s.

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro Agroservis Višňové a.s.

23.05.2012

Jako na překladovém nádraží...

Tak to nyní vypadá u nás ve firmě některý den. Z důvodů přepravy různých nástaveb musíme přendavat na kamion některé nástavby jinak, než dorazily z Německa, tak aby se najednou dopravily zákazníkům. To byl také případ nového výměnného systému s překládací a cisternovou nástavbou, kde jde jedině překládací nástavba přepravovat na plošině nákladního auta a podvozek s cisternou na podvalníku.

Model HTS 22.79 je naším nejoblíbenějším modelem, s nejlepším poměrem ceny a kvality. Výměna nástaveb je možná do 30 minut. Verze, kterou jsme nyní dodávali s překládací nástavbou a cisternovou nástavbou, je určena především pro podniky s rostlinnou výrobou. S překládací nástavbou lze zvýšit výkon mlátiček o 25%, plnit rozmetadla nebo secí stroje. Cisternová nástavba se dá využít na převoz vody nebo tekutých hnojiv. Objem nástavby 18 m 3 je nad standardem v dané třídě.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás