Novinky » Společnost ZD Klapý se rozhodla pro Profi míchadlo kejdy firmy Vakutec

Společnost ZD Klapý se rozhodla pro Profi míchadlo kejdy firmy Vakutec

18.05.2012

První test traktorového míchadla Vakutec TMS 6 dopadlo prodejem

Po chvilce přešlapování jsme se rozhodli podpořit prodej míchadel kejdy firmy Vakutec, která patří v současnosti k nejlepším v oboru. Důvodem je nový typ vrtule HS 19 a 25 , který má oproti konkurenci o 50% větší tah, nebo chete-li doba míchaní je o 5% kratší a tedy i potřeba energie je o 50% kratší.

Míchadlo si poradilo v Klapý s extrémně usazenou kejdou, podobně jako v druhém případě v podniku Horní Bradlo. V Klapý navíc pracovalo uspokojivě také s menším traktorem okolo 120 k.

Pokud vás zajímá problematika míchaní kejdy a její vliv na rovnoměrnost aplikace, rádi vám poradíme, případně vám umožníme odzkoušení našeho míchadla přímo ve vašem podniku.