Novinky » Nová předváděcí cisterna Annaburger HTS 22.26 v akci.....

Nová předváděcí cisterna Annaburger HTS 22.26 v akci.....

14.05.2012

Zajímavý koncept vozu....

Na tomto konceptu cisterny pracuje firma Annaburger již dva roky s cílem nabídnout svým novým  zákazníkům alternativní řešení lehké a nízké cisterny z pozinku, která by si zachovala parametry cisteren Annaburger. U nového modelu BR.26 dostalo přednost čerpadlo Vogelsang před vývěvou z důvodů technického schválení tlakové nádoby u pozinkované cisterny.

Naše zkušenosti s novými cisternami Annaburger s čerpadly jsou velice pozitivní, proto tomuto konceptu fandíme a chceme ho ukázat našim zákazníkům.

Solidní výbava cisterny

Předváděcí cisterna Annaburger HTS 22.K26 je vybavena čerpadlem Vogelsang VX 186-184, pro snažší dávkování má ve standardu tzv. By-pas, tedy regulaci množství čerpané kejdy k aplikátoru, je vybavena lapačem kamenů, redukční převodovkou pro traktory s 1000 ot/min, vypínáním čerpadla při nasávání . K aplikaci slouží nový typ hadicového aplikátoru Annaburger se záběrem 12 m a dělícími hlavami EXO-cut. Ovládání cisterny je standardní u firmy Annaburger pomocí ovládacího počítače MMS.

Předvádění na objednávku

Rádi bychom v příštím období ukázali naši předváděcí cisternu našim prodejcům a zákazníkům v ČR, včetně možnosti odzkoušení. O nasazení cisterny a předváděcích akcích vás budeme následně informovat.

Již dnes si ale můžete u nás nebo našich prodejců zarezervovat termín pro předvádění.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás