Novinky » Nová aplikační cisterna Vakutec uvedena do provozu ve společnosti Agrotech s.r.o. Poličná u Valašského Meziříčí

Nová aplikační cisterna Vakutec uvedena do provozu ve společnosti Agrotech s.r.o. Poličná u Valašského Meziříčí

12.05.2012

Vakutec - specialista na hnojení kejdou

Cisterny Vakutec jdou svou specifickou cestou. Jsou prioritně určeny pro hnojení a ne recyklaci kejdy.Proto  jsou vyráběny na přání zákazníka ve speciální výbavě.  Cisterna vyrobená na základě požadavku firmy Agrotech s.r.o, Poličné je vybavena lehkým hadicovým aplikátorem Leith o záběru 10 m. Hadice s flexibilními konci velice dobře aplikují kejdu v "širokých páscích", aplikátor je výškově nastavitelný. Hadice v porostu nepoškozují rostliny.

Na stroji je dálkové ovládání šoupěte, které otevírá proud hmoty do dělící hlavy aplikátoru. Díky tomu je možno v určitém momentu ovládat dávkování kejdy. Rozdělovací hlava EXO-CUT je vysoko posazena a umožňuje aplikaci kejdy také na svahu.

Celkový koncept cisterny VA 10500 o objemu 10,5 m3 je založen na pohonu od malého lehkého traktoru, vývěva pracuje na 540 ot/min, traktor má nízkou spotřebu na 1 hodinu. Díky tomu dosahuje zákazník firmy Vakutec  nízké spotřeby na vyaplikovaný 1 m3 a vedle toho je schopen hnojit se soupravou v porostu obilovin s minimálním tlakem na půdu. Využitím kejdy při hnojení šetří náš zákazník velké množství finančních prostředků za minerální hnojiva.

Zákazník Agrotech s.r.o. Poličná si vedle cisterny Vakutec pořídil u firmy Agrotrans Otice s.r.o. také nový návěs firmy Krampe BB 600.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás