Novinky » Nové stroje firmy Annaburger již čekají na nové zákazníky

Nové stroje firmy Annaburger již čekají na nové zákazníky

08.05.2012

O Annaburger techniku je u nás zájem

V současnosti budeme dodávat velké množství strojů pro zákazníky, kteří si "včas objednali své stroje".  Díky relativně dobrému vytížení kapacit výrobního závodu v Annaburgu , má firma co dělat ,aby uspokojila všechny zákazníky. Po dohodě s vedoucím výroby v Annaburgu se nám daří uspokojovat až do současnosti všechny požadavky našich zákazníků , pokud jde o termíny.

I tak ale platí v letošním roce zásada, že ten kdo objednáva dříve dostane svůj stroj zavčasu. Ten kdo příjde s objednávkou  pozdě, má většinou z hlediska sezony smůlu. I přesto se ve spolupráci s firmou Annaburger a s našimi prodejci snažíme najít určité kompromisní řešení.

Díky širokému programu Annaburgeru jsou dodací termíny rozdílné u určitých skupin strojů, proto je dobré se předem informovat. K dispozici máme také řadu skladových strojů a strojů objednaných ve výrobě. Informujte se proto u našich partnerů.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás