Novinky » Autorizovaný servis Vogelsang pracuje k plné spokojenosti zákazníků

Autorizovaný servis Vogelsang pracuje k plné spokojenosti zákazníků

08.05.2012

Servis šitý na míru

Specializace na servis výrobků Vogelsang se naší firmě vyplácí, protože jsme schopni nabídnout majitelům bioplynových stanic rychlý servis v oblasti čerpadel a macerátorů hmoty. Vedle toho máme k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů na běžné opravy a výměnu opotřebitelných dílů v čerpadlech.

Také v tomto týdnu jsme dělali servis u několika bioplynových stanic na čerpadlech. Stále více se na náš servis obracejí zákazníci, kteří mají cisterny značky Zunhammer , kde se také nacházejí čerpadla Vogelsang,  Díky nabídce servisu do 24 hodin, výměně dílů u zákazníka , může zákazník ušetřit značné množství finančních prostředků. Doposud totiž využívali zákazníci s cisternami Zunhammer často výměnný systém náhradního nebo repasovaného čerpadla.

Rychlé poradenství

Našim zákazníkům je kdykoliv k dispozici kolega Jonáš Petrák, který se specializuje na problematiku čerpání a aplikace kejdy. Pokud má zákazník jakýkoliv problém s čerpadlem, Roto-cutem, dělící hlavou, může si u tohoto kolegy vyžádat katalog náhradních dílů s přesným popisem a rozkresem a podle toho objednat nové náhradní díly.

Standardní náhradní díly držíme skladem, nestandardní objednáváme u firmy Vogelsang. V této věci doporučujeme našim zákazníkům reagovat s předstihem, protože díky vytížení firmy Vogelsang v segmentu bioplynových stanic , jsou možné v průběhu prázdnin i delší dodací termíny na atypické díly.

Servis okolo cisteren

I na cisternách Annaburger se stále častěji vyskytují čerpadla Vogelsang, to samé platí i o řezacích hlavách u cisteren Annaburger, Vakutec, Zunhammer o které se náš servis často stará. Naše služby jsme schopni nabídnout i v oblasti oprav vývěv Mac a Jurop.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás