Novinky » Nový typ aplikační cisterny Annaburger se již brzdy představí také u nás.

Nový typ aplikační cisterny Annaburger se již brzdy představí také u nás.

07.05.2012

Předvádění nové cisterny

Vedle nových modelů cisteren Annaburger série k s vývěvou a s čerpadlem , které mají laminátovou nádrž, uvádí nyní firma Annaburger na trh také nové modely cisteren s pozinkovanou nádrží a čerpadlem Vogelsang.

Nová modelová řada začíná modelem HTS 22.K26 o objemu 18 m3, který je bohatě vybaven již ve standardu, má nízkou hmotnost a nízkou výšku (tedy těžiště).

Čerpadlo Vogelsang ve standardu

Ve standardu výbavy je nový typ cisterny Annaburger vybaven čerpadlem Vogelsang VX 186 -184, automatickým vypínáním čerpadla při naplnění cisterny, integrovaným lapačem kamenů s možností domontování řezacího ústrojí Roto-cut. Pohon čepadla je zajištěn přes redukční převodovku na 1000 ot/min.  Všechny funkce cisterny se ovládají pomocí elektrohydrauliky MMS a palubního počítače.

Předváděcí model cisterny HTS 22.K26 ,který budou v příštích týdnech moci odzkoušet také naši zákazníci, je vybaven hadicovým aplikátorem Annaburger o záběru 12 m s dvěmi dělícími hlavami EXO-cut.

Zákazník může použít u nového typu HTS 22.K26 také tříbodový závěs. U tohoto typu cisterny je možno zvolit jakýkoliv rozměr pneumatik s ráfkem 26,5" .

V případě zájmu o nový model aplikační cisterny Annaburger můžete kontaktovat nás nebo naše prodejce.

 


zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás