Novinky » Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 vyrazil v Kojicích do práce

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 vyrazil v Kojicích do práce

20.04.2012

Tři nástavby a vysoká universalita.

Výhodou našich výměnných systémů nástaveb je rychlá výměna nástaveb do 30 mimnut, zkušenosti firmy Annaburger s různými nástavbami, kompletní ovládání všech nástaveb pomocí centrálního ovládacího pultu a převedvším vysoká spolehlivost daná výrobou více jak 1500 ks těchto systémů.

Pan Hrubeš z firmy Agros Kojice měl již zkušenost s naší dopravní technikou, když několik let využívá tandemový návěs HTS 22.14 na kloubových nápravách. V loňském podzimu odzkoušel výměnný systém nástavewb s překládací nástavbou a hydropneumaticky odpruženým podvozkem.  Stabilita a komfort jízdy podvozku  ho oslovila, proto začal uvažovat o tomto nejuniversálnějším dopravním systému na trhu.

Volba nakonec padla na typ HTS 22.79 s cisternovou nástavbou 18 m3, korbou o objemu 29 m3 a rozmetadlem s objemem 21 m3. Právě rozmetací nástavba a cisternová nástavba přišly na začátku jako první na řadu při polních pracech.

Záběry jsou ze zaškolení obsluhy s rozmetací nástavbou.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás