Novinky » Nový TeleLiner posílí náš park předváděcích strojů

Nový TeleLiner posílí náš park předváděcích strojů

28.03.2012

Během 30 minut je z rozmetadla senážní vůz...

Tento koncept je velice zajímavý pro chovatele skotu i pro provozovatele biplynových stanic, kteří potřebují rozmetat hnůj,separovanou tuhou část kejdy nebo navážet pravidelně substrát do bioplynové stanice a zároveň sklízet silážní kukuřici nebo travní senáž.

V tomto segmentu je firma Annaburger dál než ostatní firmy, když nabízí dva typy vozů s možností universálního nasazení jako rozmetadlo i senážní vůz. U konceptu TeleLiner se zvedají postranice hydraulicky, je zde standardně tříválcové rozmetací ústrojí s průchodností 1,8 m, excelentní rozmetání a během 30-ti minut je možno nasadit zadní čelo na senáže.

V současnosti existuje ještě jednodušší varianta, kdy se dá použít stávající rozmetací ústrojí a odpojit rozmetací stůl, tak aby se dalo například vkládat senáž do senážních lisů Budissa Bag.

V současnosti jezdí v ČR dva tyto stroje ,jeden jednoůčelový stroj, druhý na bází nástavby na výměnný systém. Další stroje jsou objednány na tuto sezonu.

Pokud chcete optimalizovat svoje náklady a né bezhlavě setřit na kvalitě, zastavte se u nás na stánku.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás