Produkty » Dopravní a aplikační technika » Annaburger » Návěs s výtlačným čelem Schubmax

Annaburger

Návěs s výtlačným čelem Schubmax

Třínápravový návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17

Tridem pro profi podniky, které chtějí více muziky...

Tento třínápravový Schubmax představuje s objemem 55 m3 v plechu a s téměř 60 m3 objemu s kupkou jeden z největších návěsů na přepravu objemných materiálů na trhu. Vůz je ve standardu nabízen s hydropneumatickým odpružením náprav BPW , které je možno na přání vybavit systémem nuceného řízení náprav. Vůz se ovládá pomocí elektrohydrauliky z traktoru.

Vozy s výtlačným čelem Schubmax na třínápravovém podvozku jsou vhodné pro větší přepravní vzdálenosti nad 8 km. Pri plnění senážního lisu Budissa Bag se uplatní možnost dávkování krmiva na příjmový stůl.

Během roku 2011  představí firma Annaburger novou řadu vozů s výtlačným čelem .

Detail Třínápravový návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17Detail Třínápravový návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17Detail Třínápravový návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17Detail Třínápravový návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17Detail Třínápravový návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17Detail Třínápravový návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17

Soubory ke stažení

Článek v časopise MZ -3-2011 - Logistika v zem.podniku ( PDF 195.4 kB )


Naši prodejci »

Najděte si nejbližšího prodejce ve vašem okolí.